קורס החירות הפיננסית

הקורס שייתן לך סוף כל סוף את הכלים לנהל בקלות את כספיך וחסכונותיך

    * עמוד זה נכתב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים.

הירשם עוד היום והחזר לידיך את השליטה על עתידך הפיננסי

הדרך הפשוטה והבדוקה שלך לחירות פיננסית

תלמד (רק) את מה שחשוב לדעת לגבי השקעות, ו"תפטר" את יועץ ההשקעות.

תבנה תיק השקעות פשוט, פאסיבי ורווחי שישרת אותך כל ימי חייך (עם מעט מאוד שינויים).

תמקסם את התועלת מחשבונות החיסכון שלך: קרן השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל.

תחסוך דאגות - תזכה לשלוות נפש אמיתית, ללא כל חשש מתנאי השוק המשתנים.

תחסוך זמן רב בעיסוק בהשקעות בשביל הדברים החשובים בחיים, מבלי לפגוע בתשואה.

תחסוך כסף - עשרות ואף מאות אלפי שקלים ע"י מזעור חבות המס, דמי הניהול ועלויות נלוות.

בונוס 1: תחליט סוף סוף האם כדאי לך בכלל לרכוש דירה, למגורים או להשקעה.

בונוס 2: תקבל מדריך פרקטי צעד-אחר-צעד להוצאה לפועל של תכנית ההשקעות שלך.

בונוס 3: תקבל מארז מקיף של תבניות אקסל, חישובים, כלים, מאמרים והמלצות קריאה.

המלצות וחוות דעת

להמלצות נוספות בעמוד הפייסבוק שלנו לחץ/י כאן

אנחנו מתחייבים:

בלי בולשיט!

אצלנו לא תקבל הבטחות שווא להתעשרות מהירה ב"שיטה סודית" או ב"הזדמנות חד פעמית", מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא מכה את השוק באופן עקבי. אצלנו תלמד רק את מה שחשוב, ורק את מה שעובד לאורך זמן.

100% אמינות מאז 1871

אנו מתחייבים כי חומרי הקורס מבוססים במלואם על נתונים אמיתיים ומחקרים סטטיסטיים ארוכי טווח (חלקם אף על פני 145 שנה!), אותם תוכל לוודא בעצמך.

החזר כספי מלא!

לא השגת את מטרות הקורס המופיעות מעלה? כספך יוחזר לך. אנחנו עד כדי כך בטוחים בערך שתפיק מהקורס מפני שאנו פועלים בהגינות, ומתוך שליחות לחינוך פיננסי של הציבור בישראל.

קצת על הקורס ומדוע גם בהשקעות הזמן מרפא הכל...

הירשם עוד היום והחזר לידיך את השליטה על עתידך הפיננסי

שאלות נפוצות

נשמע טוב, אבל כיצד אשיג את התוצאות הללו מהקורס?

בעקבות הדרכות אישיות רבות וריאיונות שערכנו, זיהינו שתי נקודות מרכזיות של פערי ידע בקרב הציבור בישראל, כולל בקרב משקיעים מנוסים: הבנת הסיכונים באפיקי ההשקעה השונים והיכולת להגדיר מטרות ברורות להשקעות. לכן, בחלקו הראשון של הקורס תלמד אחת ולתמיד את הסיכונים המרכזיים בהשקעות (ואת המתאם בין סיכון לבין תשואה), ותגדיר באופן מדויק מטרות שונות להשקעותיך תוך שימוש במתודולוגיה פשוטה וייחודית לקורס. מנקודה זו, הדרך להחזרת השליטה לידיך ולהרכבת תיק השקעות מותאם לצרכיך, סלולה בפניך. אפילו יצא לנו חרוז :)

האם הקורס מתאים עבורי?

אם תענה "כן" על לפחות אחת מהשאלות שלהלן, הקורס הזה תפור עליך:

האם אתה מעוניין להתחיל להשקיע ולא בטוח כיצד? האם אתה חושב שכל תחום ההשקעות מורכב מדי ולכן נמנע לחלוטין מהשקעה, או נותן למישהו אחר לנהל את כספך (תמורת ביצועים חלשים ודמי ניהול דשנים)? האם אתה מתלבט האם כדאי לך לקנות דירה, למגורים או כהשקעה? האם אתה לא בטוח אם השקעתך מסוכנת מדי או דווקא שמרנית מדי? האם אתה מעוניין להפיק את המיטב מחשבונות חיסכון כמו קרנות השתלמות או קופות גמל? האם אתה מוצא עצמך לעיתים מצטער שלא השקעת ב__ לפני __ שנים (השלם את החסר)? האם אתה מוצא עצמך טובע בידיעות פיננסיות בניסיון למצוא את ההשקעה המוצלחת הבאה? האם אתה מעוניין למקסם את התשואה מהשקעתך, במינימום זמן ובשקט נפשי?

האם דרוש ידע מוקדם? האם הקורס כולל חישובים מסובכים?

כמובן שידע מוקדם ודוקטורט בכלכלה או במתמטיקה לא יזיקו :)

הקורס כולל המון דוגמאות מספריות מהחיים, אבל אינו דורש כל ידע מוקדם והחישובים בו כלל לא מסובכים.

אני ממש צעיר ואין לי כמעט חסכונות. במה הקורס יכול להועיל לי?

אם אתה צעיר זה הזמן האידיאלי עבורך ללמוד את הקורס, וככל שתקדים ליישם (בקלות!) את מה שלמדת, כך עתידך הפיננסי יהיה טוב יותר. גם אם אין לך כמעט חסכונות, השקעה במנות קטנות לאורך זמן זו אסטרטגיה מצוינת.

אני עוד מעט פנסיונר. האם זה לא מאוחר מדי בשבילי?

גם אם אתה מבוגר ואף פנסיונר, הקורס הזה מצוין עבורך, כי אף פעם לא מאוחר להתאים את השקעותיך כך שיפיקו מקסימום ערך עבורך, ועבור יורשיך.

במה הקורס שונה מקורסים אחרים של שוק ההון?

קורסי שוק ההון בארץ מלמדים כיצד להיות משקיעים ו/או סוחרים אקטיביים. החלק הארי של הקורסים מתמקד במסחר יומי ו-swing, ושם דגש על ניתוח טכני. חלק קטן של הקורסים מתמקד בניתוח מצב החברות, ניתוח דו"חות כספיים, השקעות ערך וכיוצ"ב. גם אלה וגם אלה מחייבים השקעת זמן רב בניהול ההשקעות ו/או ביצוע פעולות מסחר יומי רבות.

בשנים האחרונות עלתה המודעות ליתרונות הגלומים בהשקעה פאסיבית ארוכת טווח, ללא ניהול אקטיבי שוטף. גישה זו מגובה במחקרים ארוכי טווח המוכיחים כי מעטים מסוגלים להכות את השוק לאורך זמן. אם אינך מעוניין להקדיש זמן רב לניהול אקטיבי של תיק ההשקעות שלך, בניסיון חסר תוחלת להכות את השוק, זה הקורס בשבילך.

בנוסף, מדובר בקורס היחיד בישראל שמלמד בזמן קצר הן את התיאוריה והן את הפרקטיקה לגבי השקעות בשוק ההון, משווה ע"ס נתונים ארוכי טווח בין שוק ההון לנדל"ן, ומלמד כיצד להפיק את התועלת המירבית מחשבונות חיסכון כמו קופות גמל וקרנות השתלמות, בחשיבה מחוץ לקופסא, ובאמצעות ניצול תקנות ואפשרויות מיוחדות ועדכניות שרבים מהסוכנים הפנסיוניים כלל לא מודעים לקיומן.

אפשר לקבל סילבוס ופרטים נוספים אודות הקורס?

בוודאי. אתה מוזמן לעיין בסילבוס הקורס וכן ב-20 התוצאות שישיגו בוגרי הקורס.

אפשר לקבל טעימה קטנה מהקורס?

בוודאי. אתה מוזמן להעיף מבט בקטע שצולם בלייב באחד ממחזורי הקורס הקודמים.

מה קורה אחרי הקורס? מה אם יהיו לי עוד שאלות או שארצה להתייעץ?

לאחר הקורס, במיוחד כאשר מתקדמים לכיוונים פרקטיים הנוגעים לבניית התיק והוצאה לפועל של תכנית ההשקעות, עשויות לצוץ שאלות. בוגרי הקורס יכולים לפנות בשאלות ישירות למרצה – רונן מרגוליס, וכן להצטרף לקבוצת פייסבוק ייעודית לבוגרים, שמטרתה החלפת מידע והתייעצויות בין הבוגרים.

מי המרצה של הקורס? מה הרקע שלו?

מה משך הקורס והיכן הוא מועבר?

הקורס בהיקף של 10 שעות לימוד והוא מועבר בחברות, בקבוצות סגורות וכן כקורס פתוח להרשמה לקהל הרחב. בהמשך מתוכננת גם גרסה מצולמת לצפייה אונליין.

היכן ומתי ייערך הקורס הפרונטלי הפתוח הבא?

המחזור הקרוב של הקורס ייערך בשני ימי שישי עוקבים, ב-15 וב-22 לפברואר 2019, בין השעות 8:30-13:30. אם התאריכים והמיקום לא מסתדרים לך, תוכל להשאיר פרטים ונודיע לך על מועד הקורס הפרונטלי הבא, או, אם תעדיף, כשגרסת האונליין תהיה זמינה.

הקורס ייערך במתחם הנעים והרגוע של מרכז הטניס ביפו (רח' אד קוץ' 6 ת"א-יפו). המרכז ממוקם בפתח תחנת הרכבת וולפסון בסמוך לבית החולים וכולל חנייה חופשית. בהתכנסות ובהפסקות יהיו כיבוד קל ושתייה קלה וחמה.

כמה עולה כל הטוב הזה? האם יש הנחות?

עלות הקורס היא 1,800 ש"ח. ישנן מס' מסלולי הנחה שאנו מציעים:

1. 10% הנחה (1,620 ש"ח בלבד): לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד ה-31.12.18.

2. 25% הנחה (1,350 ש"ח בלבד): לבעלי קוד קופון או הפניית "חבר מביא חבר" של אחד מבוגרי/משתתפי הקורס (כלומר כל חבר שיירשם ביחד איתכם לקורס יזכה ל-25% הנחה).

3. 45% הנחה (990 ש"ח בלבד): לחיילי חובה, לסטודנטים ולכל בן משפחה נוסף שיירשם יחד איתכם לקורס.

ומה עם מי שרוצה להרחיב עוד את ידיעותיו?

בתום כל אחד ממפגשי הקורס תיערך סדנא בהיקף של כשעה (בין 13:45-14:45). סדנת ערך הכסף תיערך בתום המפגש הראשון וסדנת עצמאות פיננסית תיערך בתום המפגש השני.

כבד עלי קורס בהיקף של 10 שעות, האם יש מתכונת מצומצמת שלו?

בהחלט יש, קוראים לה הסדנא המזורזת להשקעות וחשבונות חיסכון, היא בהיקף של 3 שעות, וניתן להזמין אותה להדרכה קבוצתית פרטית.

אני מעוניין להירשם אבל התאריכים לא מסתדרים לי

אין שום בעיה, השאר פרטיך כעת ואנו נעדכן אותך על מועד הקורס הפרונטלי הבא, או, אם תעדיף, כשגרסת האונליין תהיה זמינה. לחילופין, תוכל לתאם הדרכה קבוצתית פרטית (ראה שאלה קודמת).

זקוק למידע נוסף? אל תהסס, פנה ישירות למרצה (הוא ממש נחמד)

רונן מרגוליס
054-6474617 | maronen1@gmail.com

 עקבו אחרינו:

הירשם עוד היום והחזר לידיך את השליטה על עתידך הפיננסי

תכני הקורס הינם לצרכי הכשרה ולימוד בלבד, אינם מהווים ייעוץ או המלצה לביצוע פעולה בנייר ערך, פעילות השקעה או מסחר, או ייעוץ פנסיוני, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות/פנסיוני המתחשב בצרכיו הייחודיים של כל אדם. ט.ל.ח