קורס החירות הפיננסית

הקורס שייתן לך את הכלים להשקיע בעצמך את חסכונותיך באופן פאסיבי ורווחי

מה זה חירות פיננסית? מצב בו יש לך את הידע והכלים הדרושים כדי להשקיע בעצמך את חסכונותיך בקלות באופן פאסיבי, ואתה מפסיק להסתמך על יועצים ומנהלי השקעות שמשיגים לך תשואות נמוכות תמורת דמי ניהול דשנים. בלי טריקים, בלי הבטחות סרק להתעשרות מהירה, אלא בתכנון מושכל המתבסס על נתונים סטטיסטיים מוצקים.

למה לי לעשות את זה בעצמי? כי מי שטומן את ראשו בחול ומשקיע את חסכונותיו במוצרים מנוהלים פוגע משמעותית בעתידו הפיננסי. הדבר נובע, בין היתר, מדמי ניהול מיותרים, מתמהיל השקעה בעייתי, מסטטיסטיקה ומחקרים של עשרות שנים שמראים כי השקעה פשוטה ופאסיבית מביסה את מנהלי ההשקעות, ומחוסר יעילות במיסוי ובעיות נסתרות נוספות.

זה לא מסובך לעשות את זה לבד? ממש לא, השקעות זה לא מדע טילים. בקרב הציבור קיימות כל מיני הנחות שגויות לגבי השקעה עצמאית, וחלק ניכר מהציבור מסתמך על המלצות יועצים שבמקרים רבים עשויות להיות הרסניות. אך למען האמת יש בסה"כ מעט נתונים ועקרונות שבאמת חשוב להכיר. כשלומדים אותם ומתעלמים מכל רעשי הרקע, מבינים עד כמה קל ליישם אותם בכוחות עצמנו.

    * עמוד זה נכתב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים.

קצת על הקורס ומדוע גם בהשקעות הזמן מרפא הכל...

קורס החירות הפיננסית הוא לא סתם עוד קורס בשוק ההון, כאלה יש רבים. מדובר בקורס יחיד במינו בארץ, שייתן לך את כל הבהירות הדרושה בתחום ההשקעות וחשבונות החיסכון (פנסיה, גמל והשתלמות), בו תלמד אחת ולתמיד כיצד להשקיע את כל חסכונותיך בעצמך באופן פשוט, פאסיבי ורווחי, בקלות ובמינימום זמן. הקורס מועבר הן כקורס דיגיטלי והן כקורס פרונטלי לקהל הרחב, וכקורס סגור בחברות.

מה יהיו תוצאות הקורס עבורי?

תחסוך כסף ותגדיל תשואה: מ-250,000 ₪ לעשור ועד כ-8 מיליון ₪ ל-30 שנה (למד כיצד).

תחסוך דאגות: תזכה לשלוות נפש אמיתית, ללא כל חשש מתנאי השוק המשתנים.

תחסוך זמן רב בעיסוק בהשקעות בשביל הדברים החשובים בחיים, מבלי לפגוע בתשואה.

תלמד (רק) את מה שחשוב לדעת לגבי השקעות, ו"תפטר" את יועץ ההשקעות.

תבנה תיק השקעות פשוט, פאסיבי ורווחי שישרת אותך כל ימי חייך (עם מעט מאוד שינויים).

תמקסם את התועלת מחשבונות החיסכון שלך: קרן השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל.

בונוס 1: תחליט סוף סוף האם כדאי לך בכלל לרכוש דירה, למגורים או להשקעה.

בונוס 2: תקבל מדריך פרקטי צעד-אחר-צעד להוצאה לפועל של תכנית ההשקעות שלך.

בונוס 3: תקבל מארז מקיף של תבניות אקסל, חישובים, כלים, מאמרים והמלצות קריאה.

מעוניין/ת להירשם? מעוניין/ת לשוחח איתנו בנוגע לקורס (ובכלל)?


אנחנו מתחייבים:

בלי בולשיט!

אצלנו לא תקבל הבטחות שווא להתעשרות מהירה ב"שיטה סודית" או ב"הזדמנות חד פעמית", מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא מכה את השוק באופן עקבי. אצלנו תלמד רק את מה שחשוב, ורק את מה שעובד לאורך זמן.

100% אמינות מאז 1871

אנו מתחייבים כי חומרי הקורס מבוססים במלואם על נתונים אמיתיים ומחקרים סטטיסטיים ארוכי טווח (חלקם אף על פני 150 שנה!), אותם תוכל לוודא בעצמך.

החזר כספי מלא!

לא השגת את מטרות הקורס המופיעות מעלה? כספך יוחזר לך. אנחנו עד כדי כך בטוחים בערך שתפיק מהקורס מפני שאנו פועלים בהגינות, ומתוך שליחות לחינוך פיננסי של הציבור בישראל.

המלצות וחוות דעת

שנים-עשר מתוך מאות בוגרי הקורס, ביניהם גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, מתחילים גמורים ומשקיעים מנוסים, מספרים על הקורס ועל התועלת שקיבלו ממנו. צפה בסרטון ולמד מה תוכל להפיק בעצמך מהקורס.

מעוניין/ת להירשם? מעוניין/ת לשוחח איתנו בנוגע לקורס (ובכלל)?


שאלות נפוצות

מה התועלת הכספית שאוכל להפיק מהקורס?

אתה כמובן לא הולך להתעשר בן לילה, אבל לטווח הארוך התועלת הכספית היא מאוד משמעותית, ועלות הקורס החד פעמית מהווה קמצוץ זניח ממנה. כאן תוכל לראות את הפרטים והחישוב המספרי, הממחישים כיצד ומדוע משק בית ממוצע יוכל להשיג החל מרבע מיליון שקלים נוספים במשך עשור, ועד מס' מיליוני שקלים נוספים בפרק זמן של 30 שנה, באמצעות יישום העקרונות והפרקטיקה של השקעה פאסיבית עצמאית הנלמדים בקורס. החישובים מבוססים על נתוני הכנסות והוצאות ממוצעים לפי סקר הלמ"ס, תשואות היסטוריות של קרנות ותיקים מנוהלים בישראל, ונתונים סטטיסטיים ארוכי טווח בהשקעות פאסיביות בשוק ההון.

נשמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי? אז זהו, שהנתונים מראים שעל פני 150 שנה, כל תקופה של כ-20-30 שנה בעבר הניבה תשואות שקרובות מאוד לממוצעים שנלקחו בחשבון, במיוחד אם מדובר בהשקעה רציפה כל חודש/רבעון. בלי לתזמן את השוק, בלי לבחור השקעות ובלי להתחכם כלל, אלא רק בהשקעה פאסיבית שפשוטה מאוד ליישום.

גם מי שכבר משקיע בעצמו באופן פאסיבי יפיק תועלת רבה מהקורס, ע"י תכנון מושכל יותר של ההשקעה בהתאם ליעדיו ומטרותיו, בחירת קרנות טובה ויעילה יותר בהיבטי הפיזור, מזעור העלויות וחבות המס, וכן הגדלת התשואות גם בחיסכון הפנסיוני ובקרנות ההשתלמות באמצעות ניהול אישי פאסיבי של הכספים הללו, תוך שמירת ואף הגדלת הכיסוי הביטוחי.

אפשר לקבל טעימה קטנה מהקורס?

בוודאי. אתה מוזמן להעיף מבט בקטע מתוך הקורס הסוקר מחקרים ומשווה בין השקעות מנוהלות להשקעות פאסיביות:

בנוסף, תוכל לצפות ללא עלות בפרק 2 של הקורס. מדובר בפרק החשוב ביותר, המלמד את מה שבאמת חשוב לדעת על שוק ההון, בנטרול כל רעשי הרקע.

האם הקורס מתאים עבורי?

קודם כל, חשוב לנו להדגיש שהקורס מתאים הן למשקיעים מנוסים והן למתחילים גמורים, הן למבוגרים והן לצעירים (החל מצעירים ללא חסכונות ועד לעומדים בפני פרישה ואף לגמלאים). הקורס אינו דורש כל ידע מקדים, הוא פשוט מאוד להבנה וליישום, ויש לנו בוגרים מכל המינים, הגילאים ורמות הידע הפיננסי.

אם נהיה יותר ספציפיים, אם תענה "כן" על לפחות אחת מהשאלות שלהלן, הקורס הזה תפור עליך:

האם אתה מעוניין להתחיל להשקיע ולא בטוח כיצד? האם אתה חושב שכל תחום ההשקעות מורכב מדי ולכן נמנע לחלוטין מהשקעה, או נותן למישהו אחר לנהל את כספך (תמורת ביצועים חלשים ודמי ניהול דשנים)? האם אתה מתלבט האם כדאי לך לקנות דירה, למגורים או כהשקעה? האם אתה לא בטוח אם השקעתך מסוכנת מדי או דווקא שמרנית מדי? האם אתה מעוניין להפיק את המיטב מחשבונות חיסכון כמו קרנות השתלמות או קופות גמל? האם אתה מוצא עצמך לעיתים מצטער שלא השקעת ב__ לפני __ שנים (השלם את החסר)? האם אתה מוצא עצמך טובע בידיעות פיננסיות בניסיון למצוא את ההשקעה המוצלחת הבאה? האם אתה מעוניין למקסם את התשואה מהשקעתך, במינימום זמן ובשקט נפשי?

למה לשלם על קורס אם אפשר ללמוד את כל המידע בחינם מהרשת?

זה נכון שהקורס לא מכיל שום מידע "סודי" שלא ניתן למצוא אותו ברשת, ונכון שהעיקרון הבסיסי של השקעות פאסיביות מוכר וידוע שנים רבות. אבל, כדי לקבל את כל הידע התיאורטי והפרקטי שהקורס מלמד באופן מרוכז – נדרש להשקיע מאות רבות של שעות בקריאה בבלוגים, ספרים, מחקרים ועוד. מרצה הקורס, רונן, שהוא בעל ניסיון עשיר בשוק ההון ובניתוח נתונים סטטיסטיים, ביצע את כל המחקר המקיף הזה בעצמו, ואף הוסיף לכך שיחות רבות עם מומחים פנסיוניים, ומציג את כל (ורק) מה שחשוב לדעת בצורה מרוכזת ופשוטה ליישום.

יתר על כן, גם השקעה של מאות רבות של שעות בקריאה ממקורות מגוונים לא בהכרח תעזור בגיבוש תכנית ברורה להשקעותינו וחסכונותינו – הרשת מוצפת במידע שחלקו הגדול הינו פשוט "רעש רקע", יש נתונים רבים סותרים, וקשה מאוד לסנן את הרעשים ולהתמקד בעיקר, בהשקעות באופן כללי, ובתחום המורכב של החיסכון הפנסיוני בפרט. התוצאה היא שרבים בקרב הציבור ממשיכים לקרוא ולקרוא, אך לא מגיעים לכדי מסקנות ברורות ולא מתחילים להשקיע, תופעה הידועה כ"תסמונת הסטודנט הנצחי". פעמים רבות, אפילו לאלו שכבר למדו את כל התיאוריה והנתונים ההיסטוריים, עדיין חסרה הפרקטיקה ("איך עושים את זה בפועל"), ואין להם את מי לשאול.

לקרוא, לחקור ולהעמיק זה תמיד מומלץ, אבל אם תוכל לקבל את כל הכלים בקורס זול, קצר וממוקד, כך שיהיה ברור לך מה כדאי לעשות, למה לעשות את זה, ואיך לעשות את זה, כך שתוכל לצאת לדרך מיד בתום הקורס, האם זה לא עדיף על תהליך אינסופי של קריאה וליקוט מידע? אם תרצה להעמיק בקריאה נוספת לאחר הקורס זה כמובן אפשרי (ואף תקבל ריכוז של מאמרים ומחקרים מומלצים לקריאה), אבל סביר שלא תגיע לשום תובנה שתגרום לשינוי מהותי בתכנון שכבר ביצעת ויישמת לאחר הקורס.

האם דרוש ידע מוקדם? האם הקורס כולל חישובים מסובכים?

כמובן שידע מוקדם ודוקטורט בכלכלה או במתמטיקה לא יזיקו :)

הקורס כולל המון דוגמאות מספריות מהחיים, אבל אינו דורש כל ידע מוקדם והחישובים בו כלל לא מסובכים.

במה הקורס שונה מקורסים וסדנאות שמוצעים בכל מיני בלוגים וקבוצות פייסבוק?

לאחרונה הגיחו לאוויר העולם מס' קורסים בנושאי השקעות, סדנאות פנסיה וכו', שמוצעים ע"י בלוגרים ומנהלים של קבוצות פייסבוק פיננסיות שונות, שחלקם הגדול למדו אצלנו לפני שהשיקו את הקורס שלהם. קורסים אלה אכן מספקים ערך מסוים, אך מניסיוננו מדובר בערך מועט באופן משמעותי בהשוואה לקורס החירות הפיננסית. לאחר שיחות עם כמה מבוגרינו אשר למדו בעצמם באותם קורסים והמשיכו לקורס החירות הפיננסית, הבנו שאותם קורסים מלמדים לרוב נושאי בסיס בלבד ובצורה שטחית יחסית.

כדי להחליט בין קורסים יש מבחן קצר שתוכל/י לבצע כדי לבחון אם קורס מסוים באמת יועיל לך ויסייע לך לשפר את עתידך הפיננסי, או שמדובר בקורס שבעיקר סוקר אפשרויות שונות, שחלקן מאוד לא מומלצות בלשון המעטה, וישאיר אותך בבלבול וללא תכנית פעולה ברורה. לשם כך יש לבחון את הנושאים הבאים:

1. האם נחשפת לתכנים מעמיקים שבאמת לימדו אותך משהו חדש ונכתבו ע"י יוצר/ת הקורס? או שמרבית התכנים שלו/ה, אם בכלל קיימים כאלה, הם תכנים שטחיים יחסית?

2. האם חברות מובילות כמו מיקרוסופט, אורקל, טאבולה ורבות נוספות מזמינות את מרצה הקורס להעביר אצלן קורסים וסדנאות, לרבות קורס למאות מעובדי החברה?

3. אם תכני הקורס כוללים מוצרים מנוהלים גרועים כמו קופ"ג להשקעה או פוליסת חיסכון, הקורס לא באמת יועיל לך יותר מדי, כי השקעה עצמאית עדיפה עשרות מונים.

4. אם תכני הקורס אינם מתבססים על נתונים סטטיסטיים ומחקרים אקדמיים – יש לשקול היטב אם זה מקור המידע שעליו תרצה/י להסתמך כדי לבסס תכנית פעולה לחסכונותיך.

5. אם תכני הקורס כוללים "שיטות מסחר" בשוק ההון כמו swing וכדומה, או "כלים ושיטות" לבחירת מניות, סביר שהוא יגרום לך לבזבז גם כסף וגם זמן יקר מבלי להפיק תוצאות ראויות.

6. אם הקורס לא מתייחס לניהול אישי ב-IRA של חלק ניכר מהחסכונות שלנו (קרנות ההשתלמות והחיסכון הפנסיוני), אז הוא לא מספק את התמורה המלאה לכספך.

קורס החירות הפיננסית לעומת זאת, הוא הקורס היחיד בישראל שמלמד לעומק גם את הרקע והעקרונות החשובים בהשקעות (לרבות הנתונים והמחקרים מאחוריהם), וגם את כל הפרקטיקה הדרושה כדי לנהל בכוחות עצמנו את כל כספי החסכונות שלנו, כולל הפנסיוניים, בקלות, ובצורה יעילה עשרות מונים מכל מסלול מובנה סטנדרטי, לרבות מסלולים מחקי מדד. הקורס באופן מכוון אינו סוקר מוצרי השקעה שונים (מלבד הפנסיוניים), כיוון שאנו סבורים שאחת המטרות החשובות ביותר היא לדעת לברור את ההשקעות המוצלחות ביותר במקום "לירות לכל הכיוונים" ולהשקיע בכל מיני מוצרים רק משום שהם קיימים. כיוון שאין השקעה פשוטה ויעילה יותר מהשקעה עצמאית פאסיבית בשוק ההון, זה בדיוק הכיוון שהקורס מתמקד בו, כך שבתום הקורס תצאו עם תכנית פעולה ברורה ומוגדרת היטב לכל חסכונותיכם. הקורס גם מראה מדוע השקעה זו הינה היעילה ביותר, לרבות השוואה מקיפה מול השקעה בנדל"ן.

בפרט נציין כי בוגר הקורס אשר למד גם סדנא פנסיונית, אמר לנו שבחלק הפנסיוני של קורס החירות הפיננסית (3 שעות בלבד) הוא למד הרבה יותר וקיבל הרבה יותר תועלת מאשר בסדנא שכל המהות שלה היא החיסכון הפנסיוני. נושאים מתקדמים בתחום, אך פשוטים ליישום, כמו ניודים, פיצולי הפקדות, ניהול אישי ב-IRA, והפיכת החיסכון הקצבתי להוני, כלל לא נידונו בסדנא שלמד. אלה נושאים מעמיקים שמרבית הציבור, ואפילו חלק ניכר מהסוכנים, כלל אינם מכירים.

מה החלק הכי יפה בכל הסיפור? כמה שקורס החירות הפיננסית מעמיק, ככה הוא גם פשוט ללימוד ואינו דורש כל ידע מקדים. לא צריך לנבור שעות בבלוגים ובפוסטים בפייסבוק, או ללמוד קודם קורסים שטחיים וכלליים יותר, כדי להפיק ממנו את המקסימום. אפשר להגיע בלי שום ידע מקדים, טאבולה ראסה לחלוטין, ועדיין לצאת עם כל התובנות, הכלים ותכניות הפעולה. חוות הדעת המעולות שקיבלנו ממאות הבוגרים שלנו, הן בקורסים לקהל הרחב והן בקורסים סגורים בחברות מובילות, מעידים על כך.

במה הקורס שונה מקורסים של מכללות שוק ההון?

קורסי שוק ההון בארץ מלמדים כיצד להיות משקיעים ו/או סוחרים אקטיביים. החלק הארי של הקורסים מתמקד במסחר יומי ו-swing, ושם דגש על ניתוח טכני. חלק קטן של הקורסים מתמקד בניתוח מצב החברות, ניתוח דו"חות כספיים, השקעות ערך וכיוצ"ב. גם אלה וגם אלה מחייבים השקעת זמן רב בניהול ההשקעות ו/או ביצוע פעולות מסחר יומי רבות.

בשנים האחרונות עלתה המודעות ליתרונות הגלומים בהשקעה פאסיבית ארוכת טווח, ללא ניהול אקטיבי שוטף. גישה זו מגובה במחקרים ארוכי טווח המוכיחים כי מעטים מסוגלים להכות את השוק לאורך זמן. אם אינך מעוניין להקדיש זמן רב לניהול אקטיבי של תיק ההשקעות שלך, בניסיון חסר תוחלת להכות את השוק, זה הקורס בשבילך.

בנוסף, מדובר בקורס היחיד בישראל שמלמד בזמן קצר הן את התיאוריה והן את הפרקטיקה לגבי השקעות בשוק ההון, משווה ע"ס נתונים ארוכי טווח בין שוק ההון לנדל"ן, ומלמד כיצד להפיק את התועלת המירבית מחשבונות חיסכון כמו קופות גמל וקרנות השתלמות, בחשיבה מחוץ לקופסא, ובאמצעות ניצול תקנות ואפשרויות מיוחדות ועדכניות שרבים מהסוכנים הפנסיוניים כלל לא מודעים לקיומן.

אוקיי, אז הבנתי שאתם מלמדים השקעות פאסיביות. אפשר לקבל קצת יותר פירוט על הנושאים עצמם?

העיקרון המנחה הוא אכן השקעות פאסיביות, אבל "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" ויש המון ניואנסים שחשוב להכיר וליישם שהמשמעות הכספית שלהם היא אדירה. הנה מקצת מאותם נושאים: אילו מדדים כדאי לבחור ומהו פיזור מספק? האם יש הבדלים בין קרנות פאסיביות ישראליות, אמריקאיות או בכלל אירופאיות? איך לחלק את העוגה בין מניות לאג"חים בצורה שמתאימה עבורי? מתי חשיפה למט"ח היא בעייתית ומתי לא? איך ניתן לדחות את חבות המס ולהגדיל את התשואה? מה ההבדל בין חיסכון הוני לקצבתי? האם כדאי למשוך את כספי הפיצויים, ומתי? כיצד אוכל לקבוע בעצמי את מדיניות ההשקעות של החיסכון הפנסיוני שלי? איך אוכל ליהנות גם מכיסוי ביטוחי וגם מתשואה גבוהה?

בפרט, אחת הסוגיות החשובות שעולה בקורס מזוויות שונות היא סוגיית החיסכון בדמי ניהול ועלויות נסתרות. הבה נסקור דוגמא נפוצה לעלות נסתרת שרוב הציבור לא מכיר: קרן ההשתלמות שלכם משקיעה במניות בארץ ובחו"ל, ואתם מבסוטים שהורדתם את דמי הניהול שלה מ-0.4% ל-0.3%. אבל, למרות שקרן ההשתלמות אמורה להיות פטורה ממס רווחי הון, בכל זאת מנוכה ממנה מס במקור על הדיבידנדים שמתקבלים. מדובר בניכוי שמגלם כ-0.7% מהתיק מדי שנה! אז שאפו על הורדת דמי הניהול בעשירית האחוז, אבל לעלויות הנסתרות מאחורי הקלעים יש חשיבות גבוהה שבעתיים...

אפשר לקבל סילבוס ופרטים נוספים אודות הקורס?

בוודאי. אתה מוזמן לעיין בסילבוס הקורס וכן ב-20 התוצאות שישיגו בוגרי הקורס.

אני ממש צעיר ואין לי כמעט חסכונות. במה הקורס יכול להועיל לי?

אם אתה צעיר זה הזמן האידיאלי עבורך ללמוד את הקורס, וככל שתקדים ליישם (בקלות!) את מה שלמדת, כך עתידך הפיננסי יהיה טוב יותר. גם אם אין לך כמעט חסכונות, השקעה במנות קטנות לאורך זמן זו אסטרטגיה מצוינת.

אני עוד מעט פנסיונר. האם זה לא מאוחר מדי בשבילי?

גם אם אתה מבוגר ואף פנסיונר, הקורס הזה מצוין עבורך, כי אף פעם לא מאוחר להתאים את השקעותיך כך שיפיקו מקסימום ערך עבורך, ועבור יורשיך. בפרט, הקורס מרחיב על אפשרויות שונות לתכנון פרישה, מקסום הטבות מס לאחר הפרישה, ועוד.

מי המרצה של הקורס? מה הרקע שלו?

מה משך הקורס והיכן הוא מועבר?

הקורס מועבר הן כקורס פרונטלי והן כקורס דיגיטלי. הקורס הפרונטלי כולל כ-11 שעות לימוד (ברוטו) והוא מועבר כקורס פתוח להרשמה לקהל הרחב, וכן כקורס סגור בחברות ובקבוצות. הקורס הדיגיטלי כולל גם 3 סדנאות נלוות ללא תוספת תשלום, והוא כולל כ-13 שעות של שיעורי וידאו הזמינים לצפייה אונליין בכל עת.

היכן ומתי ייערך הקורס הפרונטלי הפתוח הבא?

הקורס הפרונטלי נערך מס' פעמים בשנה, ומתקיים בשני ימי שישי עוקבים בין השעות 8:30-14:00 במתחם הנעים והרגוע של מרכז הטניס ביפו (רח' אד קוץ' 6 ת"א-יפו). המרכז ממוקם בפתח תחנת הרכבת וולפסון בסמוך לבית החולים וכולל חנייה חופשית. בהתכנסות ובהפסקות יהיו כיבוד קל ושתייה קלה וחמה.

המחזור הקרוב של הקורס ייערך ב-4 וב-11 לספטמבר 2020 והבא אחריו ייערך ב-4 וב-11 לדצמבר 2020. אם אתה מעדיף את הקורס הפרונטלי והתאריכים לא מסתדרים לך, תוכל להשאיר פרטים ונתזכר אותך לקראת המועדים הבאים. לחילופין, תוכל לתאם הדרכה פרטית/תכנון פיננסי אישי.

בתום כל אחד ממפגשי הקורס הפרונטלי תיערך סדנא (בין 14:15-15:00). סדנת ערך הכסף תיערך בתום המפגש הראשון וסדנת עצמאות פיננסית תיערך בתום המפגש השני. הסדנאות מוצעות בעלות אטרקטיבית למשתתפי הקורס.

כמה עולה כל הטוב הזה? האם יש הנחות?

עלות הקורס היא 1,997 ש"ח. ישנן מס' הנחות שתקפות הן לקורס הדיגיטלי והן לפרונטלי (מלבד הראשונה):

1. הרשמה מוקדמת לקורס הפרונטלי: 10% הנחה (1,797 ש"ח בלבד) לנרשמים עד חודש לפני מועד הקורס.

2. חבר מביא חבר: 20% הנחה (1,597 ש"ח בלבד) עבור רישום של שני משתתפים או יותר, או לנרשם בודד בהפניית אחד מבוגרי/נרשמי הקורס.

3. סטודנטים לתואר ראשון: 20% הנחה (1,597 ש"ח בלבד).

4. חיילי חובה: 30% הנחה (1,397 ש"ח בלבד).

מה קורה אחרי הקורס? מה אם יהיו לי עוד שאלות או שארצה להתייעץ?

בכל הנוגע לשאלות שעשויות לצוץ – גם בוגרי הקורס הדיגיטלי וגם בוגרי הקורס הפרונטלי לא יישארו ללא מענה לשאלותיהם: בוגרי הקורס יוכלו לשאול שאלות בקבוצת הפייסבוק הסגורה לבוגרים, וכן להפנות אלינו שאלות ממוקדות שאינם מעוניינים לשאול בקבוצה.

בנוסף, אנחנו מציעים לבוגרינו המעוניינים בכך שירותי "התחלה קלה" לסיוע במימוש החומר הנלמד, הכוללים סיוע ברכישת ניירות ערך לתיק הפרטי, יישום המתודלוגיה לחיסכון הפנסיוני ע"י סוכן בעל רישיון, וכן פגישה קצרה לתכנון פיננסי אישי. ניתן גם לרכוש מראש חבילות מוזלות של הדרכה וסיוע.

מה עדיף - קורס פרונטלי או דיגיטלי?

אין כמעט הבדל בין האפשרויות – כל אחד והעדפתו. יש כאלה המעדיפים ללמוד במסגרת של כיתה שתכניס אותם לאווירת לימודים, ויתאפשר להם לשאול שאלות תוך כדי השיעור, ויש כאלה שיעדיפו לצפות בתכנים בזמנם הפנוי מהבית, בנסיעות וכו', וכן לחזור ולצפות בתכנים בכל עת.

עלות הקורס זהה בשני המקרים, אך הקורס הדיגיטלי כולל גם 3 סדנאות נלוות ללא תוספת תשלום (שתיים מהן, סדנת ערך הכסף וסדנת עצמאות פיננסית, מועברות כסדנאות הרחבה בעלות נמוכה בתום שני מפגשי הקורס הפרונטלי). בכל הנוגע לשאלות שעשויות לצוץ – גם כאן אין הבדל מהותי (ראה שאלה קודמת).

חלק מהתכנים בקורס כבר מוכרים לי או לא רלוונטיים עבורי. מה אפשר לעשות?

פרט לקורס הדיגיטלי המלא ישנם מס' מיני-קורסים דיגיטליים המתבססים על פרקי הקורס המלא והסדנאות הנלוות, אותם ניתן לרכוש בנפרד.

במקום קורס הייתי מעדיף פגישה אישית עם המרצה. האם אפשר לתאם פגישה כזו?

זה בהחלט אפשרי, והתהליך נקרא תכנון פיננסי אישי. באופן טבעי העלות שלו גבוהה מעלות הקורס, אך היחס הוא אישי ומתייחס למצב הפרטני הייחודי של הלקוח. ניתן גם לשלב לימוד עצמי באמצעות הקורס הדיגיטלי יחד עם פגישה מקוצרת לתכנון פיננסי אישי וסיוע במימוש התכנית.

זקוק למידע נוסף?

לחץ/י כאן להשארת פרטים ונחזור אליך בהקדם.


 עקבו אחרינו:

מעוניין/ת להירשם? מעוניין/ת לשוחח איתנו בנוגע לקורס (ובכלל)?


תכני הקורס הינם לצרכי הכשרה ולימוד בלבד, אינם מהווים ייעוץ או המלצה לביצוע פעולה בנייר ערך, פעילות השקעה או מסחר, או ייעוץ פנסיוני, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות/פנסיוני המתחשב בצרכיו הייחודיים של כל אדם. ט.ל.ח