Simplifynance logo


קורסים הרצאות וסדנאות לחברות


אנו מציעים קורסים, הרצאות וסדנאות להשכלה פיננסית, המועברים כקורסים פרונטליים בחברות מובילות, ביניהן ניתן למנות את:


companies-logos


פירוט התכנים המוצעים

1. קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות: קורס הדגל של Simplifynance, בהיקף של 8-14 שעות לימוד. מדובר בקורס היחיד בישראל שמלמד: מה באמת עובד לאורך זמן ע"ס נתונים ומחקרים סטטיסטיים ארוכי טווח, כיצד להגדיר כראוי מטרות להשקעה, כיצד לבנות בקלות ובמינימום זמן תיק השקעות פאסיבי ורווחי בהלימה למטרות שהגדרנו, בחינת כדאיות השקעה בנדל"ן והשוואה מספרית מול שוק ההון, כיצד למזער עלויות ולחסוך במס, וכיצד להפיק את המיטב מחשבונות החיסכון שלנו (קופת גמל, קרן פנסיה וקרן השתלמות). הקורס מקנה את כל הבהירות הדרושה בתחום ההשקעות וחשבונות החיסכון, ומספק מדריך פרקטי צעד-אחר-צעד להוצאה לפועל של כל העקרונות שנלמדו בו.

2. הרצאת העשרה בנושא "השקעות - מיתוסים, סיכונים ומה ניתן ללמוד ממחקרים ארוכי טווח". ניתן להזמין הרצאה במשך זמן לבחירתכם – הרצאות קצרות לכנסים מרובי דוברים (15 דק', 30 דק', 45 דק') והרצאות ארוכות יותר לחברות, ארגונים וחוגי בית (60 דק' ו-90 דק'). ההרצאה מעניינת מאוד, אך היא אינה רק תיאורטית - שומעיה יפיקו ממנה ערך רב אותו יוכלו ליישם באופן מיידי.

תקציר ההרצאה: תחום הפיננסים וההשקעות עשוי להיראות מאיים, אך ממש לא מדובר במדע טילים. למעשה, יש רק מס' קטן של עקרונות ונתונים שחשוב להכיר כדי להצליח בהשקעותינו ולקבל החלטות מושכלות. בהרצאה אנו נכיר את העקרונות הללו: נלמד את הסיכונים בהשקעות וכיצד להתגונן בפניהם, נבין מה עובד ומה לא עובד ע"ס נתונים סטטיסטיים ארוכי טווח, ונבין כיצד למזער עלויות ולמקסם תשואה מבלי לחשוש מתנאי השוק המשתנים.

"ההרצאה של רונן הייתה מרתקת! היא מועברת בצורה ברורה, מדוייקת ומלאת דוגמאות, והופכת נושאים שנתפסים כמורכבים לכאלה שכל אחד יכול להבין. לטעמי הרצאת חובה!"
זיו לוי, מנכ"ל ומייסד חברת Arilou (נרכשה ע"י NNG)

"נרשמתי לקורס בעקבות הרצאה מרתקת שרונן העביר אצלנו בחברה בנושא השקעות. ללא ספק אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלתי! רונן מרצה מצוין, בעל ידע ובקיאות יוצאת דופן והתייחס לכל שאלה ברצינות ובסבלנות".
רותם אדחוח, DBA בחברת טאבולה


3. הסדנא המזורזת להשקעות וחשבונות חיסכון – סדנא בהיקף של 3 שעות לימוד המהווה הרחבה של ההרצאה שלעיל. אחרי שנבין את כל מה שחשוב לדעת על השקעות מתוך נתונים ומחקרים ארוכי טווח, נלמד כיצד ליישם את המסקנות הן בחשבון ההשקעות הפרטי שלנו והן בחשבונות החיסכון ה"מיוחדים" – קופת גמל, קרן פנסיה, קרן השתלמות. הסדנא תלמד כיצד להפיק מחשבונות אלו את המיטב בכל שלב בחיים, בהיבטי התשואה והכיסוי הביטוחי, תוך חשיבה מחוץ לקופסא ובאמצעות ניצול תקנות ואפשרויות מיוחדות ועדכניות שרבים מהסוכנים הפנסיוניים כלל לא מודעים לקיומן. הסדנא מיועדת בעיקר לחברות, לארגונים ולחוגי בית.

"בתור מישהו שחי את שוק ההון ושמאוד רוצה לעזור לעובדים שלו לקחת פיקוד על הכסף שלהם, היה לי מאוד חשוב להביא לחברה בן אדם שאני סומך עליו ושבאמת מבין ורואה את העולם מהזווית שלי. רונן נתן הרצאה מדהימה ומדויקת להפליא בדיוק על הדברים שחשוב לדעת בעולם ההשקעות והפנסיה".
רון רייטר, מנהל פיתוח ומייסד חברת Crosswise (נרכשה ע"י Oracle)


4. קורסים באורכים שונים ובהתאמה אישית - ניתן להזמין גרסאות באורכים שונים של קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות ע"י בחירת פרקים רלוונטיים מתוך סילבוס הקורס. האפשרויות כוללות:

קורס מקוצר (8 שעות, ללא פרק המבוא והנדל"ן).

קורס מלא (11 שעות, פרקים 1-7).

קורס מורחב (14 שעות, כולל הסדנאות הנלוות בפרקים 8-10).


5. התחלה קלה לחיסכון הפנסיוני - שירות מלווה ע"י סוכן פנסיוני בעל רישיון שמטרתו להוציא לפועל את מתודולוגיית Simplifynance לחיסכון הפנסיוני כהטבה לעובדים המעוניינים בכך. שירות זה כולל ניוד קרנות ההשתלמות והחיסכון הפנסיוני למסלול ניהול אישי (IRA), פיצול הפקדות התגמולים והפיצויים להגדלת הכיסוי הביטוחי, וחיסכון ניכר בבירוקרטיה.

לתיאום, שאלות וקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר