family growth

    * עמוד זה נכתב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים.

מהות הקורס בקצרה

מה אפיק מהקורס? תקבל את הידע והכלים הדרושים כדי להשקיע בקלות את חסכונותיך, הן הפרטיים והן הפנסיוניים, באופן פאסיבי ורווחי, ותוציא לפועל תכנית פעולה פשוטה ויעילה. כתוצאה מכך תפסיק להסתמך על יועצים, סוכנים ומנהלי השקעות שמשיגים לך תשואות נמוכות תמורת דמי ניהול דשנים, תחסוך עלויות ותגדיל תשואות.

common-vs-possible

למה לי לקחת אחריות? כי מי שטומן את ראשו בחול ומשקיע את חסכונותיו, הפרטיים והפנסיוניים, במוצרים מנוהלים פוגע משמעותית בעתידו הפיננסי. הדבר נובע, בין היתר, מדמי ניהול מיותרים, מתמהיל השקעה בעייתי, מסטטיסטיקה ומחקרים של עשרות שנים שמראים כי השקעה פשוטה ופאסיבית מביסה את מנהלי ההשקעות, ומחוסר יעילות במיסוי ובעיות נסתרות נוספות. לעומת זאת, השקעה פאסיבית יעילה מאפשרת להשיג תשואה עודפת של כ-250,000 ₪ לעשור למשק בית ממוצע, ועד כ-8 מיליון ₪ ל-30 שנה (למד כיצד, הכל מבוסס על נתונים סטטיסטיים).

זה לא מסובך? ממש לא, השקעות זה לא מדע טילים. למען האמת יש בסה"כ מעט נתונים ועקרונות שבאמת חשוב להכיר. כשלומדים אותם ומתעלמים מכל רעשי הרקע, מבינים עד כמה קל ליישם אותם. משך העיסוק בהשקעה פאסיבית יעילה מסתכם ב-2 דק' לחודש/רבעון בלבד!

ייחודיות הקורס ומדוע גם בהשקעות הזמן מרפא הכל

קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות הוא לא סתם עוד קורס בשוק ההון. מדובר בקורס יחיד במינו בארץ, שייתן לך את כל הבהירות הדרושה בתחום ההשקעות וחשבונות החיסכון (פנסיה, גמל והשתלמות), בו תלמד אחת ולתמיד כיצד להשקיע את כל חסכונותיך באופן פשוט, פאסיבי ורווחי, בקלות ובמינימום זמן.

הרשמה לקורס

מעוניין/ת להירשם? מעוניין/ת לשוחח איתנו בנוגע לקורס (ובכלל)?

מה כוללים תכני הקורס ומה העלות? (לחץ/י להגדלה)

יש לנו קורס על תכנון ובניית תיק השקעות פרטי וקורס על מיקסום התועלת מהחיסכון הפנסיוני, כל אחד מהם הוא הטוב ביותר בשוק. אבל יש לנו גם את קורס הדגל, קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות, שכולל את שניהם ביחד לתמונה אחת שלמה, ועוד הרבה מעבר. בעצם, הוא כולל את כל הידע והכלים שאי פעם תצטרך/י לדעת בנוגע להשקעות. לחץ/י על התמונה להגדלה.

course-components

לפירוט נרחב יותר אודות תכני הקורס, ניתן לעיין בסילבוס הקורס.

מה יהיו תוצאות הקורס עבורי?

תחסוך כסף ותגדיל תשואה: מ-250,000 ₪ לעשור ועד כ-8 מיליון ₪ ל-30 שנה (למד כיצד).

תחסוך דאגות: תזכה לשלוות נפש אמיתית, ללא כל חשש מתנאי השוק המשתנים.

תחסוך זמן רב בעיסוק בהשקעות בשביל הדברים החשובים בחיים.

תלמד (רק) את מה שחשוב לדעת לגבי השקעות, ו"תפטר" את יועץ ההשקעות.

תבנה תיק השקעות פשוט, פאסיבי ורווחי שישרת אותך כל ימי חייך (עם מעט מאוד שינויים).

תמקסם את התועלת מחשבונות החיסכון שלך: קרן השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל.

בונוס 1: תחליט סוף סוף האם כדאי לך בכלל לרכוש דירה, למגורים או להשקעה.

בונוס 2: תקבל מדריך פרקטי צעד-אחר-צעד להוצאה לפועל של תכנית ההשקעות שלך.

בונוס 3: תקבל סט של תבניות אקסל מוכנות לשימוש ושיחת הכוונה עם מתכנן פיננסי.

לפירוט נרחב יותר, ניתן לעיין ב-20 התוצאות שישיגו בוגרי הקורס.

הרשמה לקורס

מעוניין/ת להירשם? מעוניין/ת לשוחח איתנו בנוגע לקורס (ובכלל)?

אנחנו מתחייבים:

בלי בולשיט!

אצלנו לא תקבל הבטחות שווא להתעשרות מהירה ב"שיטה סודית" או ב"הזדמנות חד פעמית", מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא מכה את השוק באופן עקבי. אצלנו תלמד רק את מה שחשוב, ורק את מה שעובד לאורך זמן.

100% אמינות מאז 1871

אנו מתחייבים כי חומרי הקורס מבוססים במלואם על נתונים אמיתיים ומחקרים סטטיסטיים ארוכי טווח (חלקם אף על פני 150 שנה!), אותם תוכל לוודא בעצמך.

החזר כספי מלא!

לא השגת את מטרות הקורס המופיעות מעלה? כספך יוחזר לך. אנחנו עד כדי כך בטוחים בערך שתפיק מהקורס מפני שאנו פועלים בהגינות, ומתוך שליחות לחינוך פיננסי של הציבור בישראל.

המלצות וחוות דעת

שנים-עשר מתוך מאות בוגרי הקורס, ביניהם גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, מתחילים גמורים ומשקיעים מנוסים, מספרים על הקורס ועל התועלת שקיבלו ממנו. צפה בסרטון ולמד מה תוכל להפיק בעצמך מהקורס.

חוץ מזה, הבוגרים שלנו הם השגרירים הכי טובים שלנו. הנה למשל מה שבוגר מרוצה שלנו סיפר למי שבינתיים כבר הפך לבוגר מרוצה בעצמו 😊.

GM review

הרשמה לקורס

מעוניין/ת להירשם? מעוניין/ת לשוחח איתנו בנוגע לקורס (ובכלל)?

שאלות נפוצות

האם דרוש ידע מוקדם? האם אדע בוודאות כיצד להשקיע בכוחות עצמי בתום הקורס?

הקורס אמנם מעמיק, אבל פשוט להבנה ואינו דורש כל ידע מוקדם. כדי ליישם השקעה פאסיבית מוצלחת לא צריך להיות מומחה לשוק ההון, לא צריך לעקוב אחרי השוק ולא צריך לעבוד קשה. בתום הקורס תוכל להשקיע בכוחות עצמך, בקלות יתרה, גם אם אין לך שום ידע מקדים.

מה התועלת הכספית שאוכל להפיק מהקורס?

אתה כמובן לא הולך להתעשר בן לילה, אבל לטווח הארוך התועלת הכספית היא מאוד משמעותית, ועלות הקורס החד פעמית מהווה קמצוץ זניח ממנה. כאן תוכל לראות את הפרטים והחישוב המספרי, הממחישים כיצד ומדוע משק בית ממוצע יוכל להשיג החל מרבע מיליון שקלים נוספים במשך עשור, ועד מס' מיליוני שקלים נוספים בפרק זמן של 30 שנה, באמצעות יישום העקרונות והפרקטיקה של השקעה פאסיבית עצמאית הנלמדים בקורס. החישובים מבוססים על נתוני הכנסות והוצאות ממוצעים לפי סקר הלמ"ס, תשואות היסטוריות של קרנות ותיקים מנוהלים בישראל, ונתונים סטטיסטיים ארוכי טווח בהשקעות פאסיביות בשוק ההון.

נשמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי? אז זהו, שהנתונים מראים שעל פני 150 שנה, כל תקופה של כ-20-30 שנה בעבר הניבה תשואות שקרובות מאוד לממוצעים שנלקחו בחשבון, במיוחד אם מדובר בהשקעה רציפה כל חודש/רבעון. בלי לתזמן את השוק, בלי לבחור השקעות ובלי להתחכם כלל, אלא רק בהשקעה פאסיבית שפשוטה מאוד ליישום.

גם מי שכבר משקיע בעצמו באופן פאסיבי יפיק תועלת רבה מהקורס, ע"י תכנון מושכל יותר של ההשקעה בהתאם ליעדיו ומטרותיו, בחירת קרנות טובה ויעילה יותר בהיבטי הפיזור, מזעור העלויות וחבות המס, וכן הגדלת התשואות גם בחיסכון הפנסיוני ובקרנות ההשתלמות באמצעות ניהול אישי פאסיבי של הכספים הללו, תוך שמירת ואף הגדלת הכיסוי הביטוחי.

אפשר לקבל טעימה קטנה מהקורס?

בוודאי. אתה מוזמן להעיף מבט בקטע מתוך הקורס הסוקר מחקרים ומשווה בין השקעות מנוהלות להשקעות פאסיביות:

בנוסף, תוכל לצפות ללא עלות בפרק 2 של הקורס. מדובר בפרק החשוב ביותר, המלמד את מה שבאמת חשוב לדעת על שוק ההון, בנטרול כל רעשי הרקע.

מי המרצה של הקורס? מה הרקע שלו?

כמה בוגרים סיימו את הקורס?

את הקורס למדו וסיימו כ-1,800 בוגרים בקורסים פרונטליים, דיגיטליים, ובחברות מובילות כדוגמת מיקרוסופט. מרביתם ממשיכים לשמור על קשר איתנו ואחד עם השני בקבוצת הבוגרים הסגורה בפייסבוק.

האם הקורס מתאים עבורי?

קודם כל, חשוב לנו להדגיש שהקורס מתאים הן למשקיעים מנוסים והן למתחילים גמורים, הן למבוגרים והן לצעירים (החל מצעירים ללא חסכונות ועד לעומדים בפני פרישה ואף לגמלאים). הקורס אינו דורש כל ידע מקדים, הוא פשוט מאוד להבנה וליישום, ויש לנו בוגרים מכל המינים, הגילאים ורמות הידע הפיננסי.

אם נהיה יותר ספציפיים, אם תענה "כן" על לפחות אחת מהשאלות שלהלן, הקורס הזה תפור עליך:

האם אתה מעוניין להתחיל להשקיע ולא בטוח כיצד? האם אתה חושב שכל תחום ההשקעות מורכב מדי ולכן נמנע לחלוטין מהשקעה, או נותן למישהו אחר לנהל את כספך (תמורת ביצועים חלשים ודמי ניהול דשנים)? האם אתה מתלבט האם כדאי לך לקנות דירה, למגורים או כהשקעה? האם אתה לא בטוח אם השקעתך מסוכנת מדי או דווקא שמרנית מדי? האם אתה מעוניין להפיק את המיטב מחשבונות חיסכון כמו קרנות השתלמות או קופות גמל? האם אתה מוצא עצמך לעיתים מצטער שלא השקעת ב__ לפני __ שנים (השלם את החסר)? האם אתה מוצא עצמך טובע בידיעות פיננסיות בניסיון למצוא את ההשקעה המוצלחת הבאה? האם אתה מעוניין למקסם את התשואה מהשקעתך, במינימום זמן ובשקט נפשי?

למה לשלם על קורס אם אפשר ללמוד את כל המידע בחינם מהרשת?

זה נכון שהקורס לא מכיל שום מידע "סודי" שלא ניתן למצוא אותו ברשת, ונכון שהעיקרון הבסיסי של השקעות פאסיביות מוכר וידוע שנים רבות. אבל, כדי לקבל את כל הידע התיאורטי והפרקטי שהקורס מלמד באופן מרוכז – נדרש להשקיע מאות רבות של שעות בקריאה בבלוגים, ספרים, מחקרים ועוד. מרצה הקורס, רונן, שהוא בעל ניסיון עשיר בשוק ההון ובניתוח נתונים סטטיסטיים, ביצע את כל המחקר המקיף הזה בעצמו, ואף הוסיף לכך שיחות רבות עם מומחים פנסיוניים, ומציג את כל (ורק) מה שחשוב לדעת בצורה מרוכזת ופשוטה ליישום.

יתר על כן, גם השקעה של מאות רבות של שעות בקריאה ממקורות מגוונים לא בהכרח תעזור בגיבוש תכנית ברורה להשקעותינו וחסכונותינו – הרשת מוצפת במידע שחלקו הגדול הינו פשוט "רעש רקע", יש נתונים רבים סותרים, וקשה מאוד לסנן את הרעשים ולהתמקד בעיקר, בהשקעות באופן כללי, ובתחום המורכב של החיסכון הפנסיוני בפרט. התוצאה היא שרבים בקרב הציבור ממשיכים לקרוא ולקרוא, אך לא מגיעים לכדי מסקנות ברורות ולא מתחילים להשקיע, תופעה הידועה כ"תסמונת הסטודנט הנצחי". פעמים רבות, אפילו לאלו שכבר למדו את כל התיאוריה והנתונים ההיסטוריים, עדיין חסרה הפרקטיקה ("איך עושים את זה בפועל"), ואין להם את מי לשאול.

לקרוא, לחקור ולהעמיק זה תמיד מומלץ, אבל אם תוכל לקבל את כל הכלים בקורס זול, קצר וממוקד, כך שיהיה ברור לך מה כדאי לעשות, למה לעשות את זה, ואיך לעשות את זה, כך שתוכל לצאת לדרך מיד בתום הקורס, האם זה לא עדיף על תהליך אינסופי של קריאה וליקוט מידע? אם תרצה להעמיק בקריאה נוספת לאחר הקורס זה כמובן אפשרי (ואף תקבל ריכוז של מאמרים ומחקרים מומלצים לקריאה), אבל סביר שלא תגיע לשום תובנה שתגרום לשינוי מהותי בתכנון שכבר ביצעת ויישמת לאחר הקורס.

במה הקורס שונה מקורסים וסדנאות שמוצעים בכל מיני בלוגים וקבוצות פייסבוק?

לאחרונה הגיחו לאוויר העולם מס' קורסים בנושאי השקעות, סדנאות פנסיה וכו', שמוצעים ע"י בלוגרים ומנהלים של קבוצות פייסבוק פיננסיות שונות, שחלקם הגדול למדו אצלנו לפני שהשיקו את הקורס שלהם. קורסים אלה אכן מספקים ערך מסוים, אך מניסיוננו מדובר בערך מועט באופן משמעותי בהשוואה לקורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות.

לאחר שיחות עם כמה מבוגרינו אשר למדו בעצמם באותם קורסים והמשיכו לקורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות, וכן מבדיקה שערכנו, נוכחנו לגלות שאותם קורסים מלמדים לרוב נושאי בסיס בלבד ובצורה שטחית יחסית. חלק מהמרצים אף לא מבינים לעומק את החומר אותו הם מתיימרים ללמד ומציגים מידע שגוי ומטעה. הדבר עלול להוביל לטעויות בתכנון ובביצוע של בוגרי אותם קורסים, ולפגיעה בעתידם הפיננסי.

כדי להחליט בין קורסים יש מבחן קצר שתוכל/י לבצע כדי לבחון אם קורס מסוים באמת יועיל לך ויסייע לך לשפר את עתידך הפיננסי, או שמדובר בקורס שבעיקר סוקר אפשרויות שונות, שחלקן מאוד לא מומלצות בלשון המעטה, וישאיר אותך בבלבול וללא תכנית פעולה ברורה. לשם כך יש לבחון את הנושאים הבאים:

1. האם נחשפת לתכנים מעמיקים שבאמת לימדו אותך משהו חדש ונכתבו ע"י יוצר/ת הקורס? או שמרבית התכנים שלו/ה, אם בכלל קיימים כאלה, הם תכנים שטחיים יחסית?

2. האם חברות מובילות כמו מיקרוסופט, אורקל, טאבולה ורבות נוספות מזמינות את מרצה הקורס להעביר אצלן קורסים וסדנאות?

3. אם תכני הקורס כוללים מוצרים מנוהלים גרועים כמו קופ"ג להשקעה או פוליסת חיסכון, הקורס לא באמת יועיל לך יותר מדי, כי השקעה עצמאית עדיפה עשרות מונים.

4. אם תכני הקורס אינם מתבססים על נתונים סטטיסטיים ומחקרים אקדמיים – יש לשקול היטב אם זה מקור המידע שעליו תרצה/י להסתמך כדי לבסס תכנית פעולה לחסכונותיך.

5. אם תכני הקורס כוללים "שיטות מסחר" בשוק ההון כמו swing וכדומה, או "כלים ושיטות" לבחירת מניות, סביר שהוא יגרום לך לבזבז גם כסף וגם זמן יקר מבלי להפיק תוצאות ראויות.

6. אם הקורס לא מתייחס לניהול אישי ב-IRA של חלק ניכר מהחסכונות שלנו (קרנות ההשתלמות והחיסכון הפנסיוני), אז הוא לא מספק את התמורה המלאה לכספך.

קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות לעומת זאת, הוא הקורס היחיד בישראל שמלמד לעומק גם את הרקע והעקרונות החשובים בהשקעות (לרבות הנתונים והמחקרים מאחוריהם), וגם את כל הפרקטיקה הדרושה כדי לנהל בכוחות עצמנו את כל כספי החסכונות שלנו, כולל הפנסיוניים, בקלות, ובצורה יעילה עשרות מונים מכל מסלול מובנה סטנדרטי, לרבות מסלולים מחקי מדד. הקורס באופן מכוון אינו סוקר מוצרי השקעה שונים (מלבד הפנסיוניים), כיוון שאנו סבורים שאחת המטרות החשובות ביותר היא לדעת לברור את ההשקעות המוצלחות ביותר במקום "לירות לכל הכיוונים" ולהשקיע בכל מיני מוצרים רק משום שהם קיימים. כיוון שאין השקעה פשוטה ויעילה יותר מהשקעה פאסיבית עצמאית בשוק ההון, זה בדיוק הכיוון שהקורס מתמקד בו, כך שבתום הקורס תצאו עם תכנית פעולה ברורה ומוגדרת היטב לכל חסכונותיכם. הקורס גם מראה מדוע השקעה זו הינה היעילה ביותר, לרבות השוואה מקיפה מול השקעה בנדל"ן.

בפרט נציין כי בוגר הקורס אשר למד גם סדנא פנסיונית, אמר לנו שבחלק הפנסיוני של קורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות (4 שעות בלבד) הוא למד הרבה יותר וקיבל הרבה יותר תועלת מאשר בסדנא שכל המהות שלה היא החיסכון הפנסיוני. נושאים מתקדמים בתחום, אך פשוטים ליישום, כמו ניודים, פיצולי הפקדות, ניהול אישי ב-IRA, והפיכת החיסכון הקצבתי להוני, כלל לא נידונו בסדנא שלמד. אלה נושאים מעמיקים שמרבית הציבור, ואפילו חלק ניכר מהסוכנים, כלל אינם מכירים.

מה החלק הכי יפה בכל הסיפור? כמה שקורס השקעות ופנסיה ביעילות ובפשטות מעמיק, ככה הוא גם פשוט ללימוד ואינו דורש כל ידע מקדים. לא צריך לנבור שעות בבלוגים ובפוסטים בפייסבוק, או ללמוד קודם קורסים שטחיים וכלליים יותר, כדי להפיק ממנו את המקסימום. אפשר להגיע בלי שום ידע מקדים, טאבולה ראסה לחלוטין, ועדיין לצאת עם כל התובנות, הכלים ותכניות הפעולה. חוות הדעת המעולות שקיבלנו מרבים מ-1,800 הבוגרים שלנו, מעידים על כך.

במה הקורס שונה מקורסים של מכללות שוק ההון?

קורסי שוק ההון בארץ מלמדים כיצד להיות משקיעים ו/או סוחרים אקטיביים. החלק הארי של הקורסים מתמקד במסחר יומי ו-swing, ושם דגש על ניתוח טכני. חלק קטן של הקורסים מתמקד בניתוח מצב החברות, ניתוח דו"חות כספיים, השקעות ערך וכיוצ"ב. גם אלה וגם אלה מחייבים השקעת זמן רב בניהול ההשקעות ו/או ביצוע פעולות מסחר יומי רבות.

בשנים האחרונות עלתה המודעות ליתרונות הגלומים בהשקעה פאסיבית ארוכת טווח, ללא ניהול אקטיבי שוטף. גישה זו מגובה במחקרים ארוכי טווח המוכיחים כי מעטים מסוגלים להכות את השוק לאורך זמן. אם אינך מעוניין להקדיש זמן רב לניהול אקטיבי של תיק ההשקעות שלך, בניסיון חסר תוחלת להכות את השוק, זה הקורס בשבילך.

בנוסף, מדובר בקורס היחיד בישראל שמלמד בזמן קצר הן את התיאוריה והן את הפרקטיקה לגבי השקעות בשוק ההון, משווה ע"ס נתונים ארוכי טווח בין שוק ההון לנדל"ן, ומלמד כיצד להפיק את התועלת המירבית מחשבונות חיסכון כמו קופות גמל וקרנות השתלמות, בחשיבה מחוץ לקופסא, ובאמצעות ניצול תקנות ואפשרויות מיוחדות ועדכניות שרבים מהסוכנים הפנסיוניים כלל לא מודעים לקיומן.

אוקיי, אז הבנתי שאתם מלמדים השקעות פאסיביות. אפשר לקבל קצת יותר פירוט על הנושאים עצמם?

העיקרון המנחה הוא אכן השקעות פאסיביות, אבל "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" ויש המון ניואנסים שחשוב להכיר וליישם שהמשמעות הכספית שלהם היא אדירה. הנה מקצת מאותם נושאים: אילו מדדים כדאי לבחור ומהו פיזור מספק? האם יש הבדלים בין קרנות פאסיביות ישראליות, אמריקאיות או בכלל אירופאיות? איך לחלק את העוגה בין מניות לאג"חים בצורה שמתאימה עבורי? מתי חשיפה למט"ח היא בעייתית ומתי לא? איך ניתן לדחות את חבות המס ולהגדיל את התשואה? מה ההבדל בין חיסכון הוני לקצבתי? האם כדאי למשוך את כספי הפיצויים, ומתי? כיצד אוכל לקבוע בעצמי את מדיניות ההשקעות של החיסכון הפנסיוני שלי? איך אוכל ליהנות גם מכיסוי ביטוחי וגם מתשואה גבוהה?

בפרט, אחת הסוגיות החשובות שעולה בקורס מזוויות שונות היא סוגיית החיסכון בדמי ניהול ועלויות נסתרות. הבה נסקור דוגמא נפוצה לעלות נסתרת שרוב הציבור לא מכיר: קרן ההשתלמות שלכם משקיעה במניות בארץ ובחו"ל, ואתם מבסוטים שהורדתם את דמי הניהול שלה מ-0.4% ל-0.3%. אבל, למרות שקרן ההשתלמות אמורה להיות פטורה ממס רווחי הון, בכל זאת מנוכה ממנה מס במקור על הדיבידנדים שמתקבלים. מדובר בניכוי שמגלם כ-0.7% מהתיק מדי שנה! אז שאפו על הורדת דמי הניהול בעשירית האחוז, אבל לעלויות הנסתרות מאחורי הקלעים יש חשיבות גבוהה שבעתיים...

אפשר לקבל סילבוס ופרטים נוספים אודות הקורס?

בוודאי. אתה מוזמן לעיין בסילבוס הקורס וכן ב-20 התוצאות שישיגו בוגרי הקורס.

אני ממש צעיר ואין לי כמעט חסכונות. במה הקורס יכול להועיל לי?

אם אתה צעיר זה הזמן האידיאלי עבורך ללמוד את הקורס, וככל שתקדים ליישם (בקלות!) את מה שלמדת, כך עתידך הפיננסי יהיה טוב יותר. גם אם אין לך כמעט חסכונות, השקעה במנות קטנות לאורך זמן זו אסטרטגיה מצוינת.

אני עוד מעט פנסיונר. האם זה לא מאוחר מדי בשבילי?

גם אם אתה מבוגר ואף פנסיונר, הקורס הזה מצוין עבורך, כי אף פעם לא מאוחר להתאים את השקעותיך כך שיפיקו מקסימום ערך עבורך, ועבור יורשיך. בפרט, הקורס מרחיב על אפשרויות שונות לתכנון פרישה, מקסום הטבות מס לאחר הפרישה, ועוד.

כמה עולה כל הטוב הזה? האם יש הנחות?

עלות הקורס היא 2,490 ש"ח וניתן לחלק את התשלום עד 10 תשלומים. בנוסף מוצעות מס' הנחות:

1. חבר מביא חבר: 20% הנחה (1,992 ש"ח בלבד) עבור רישום של שני משתתפים או יותר, או לנרשם בודד בהפניית אחד מבוגרי/נרשמי הקורס.

2. סטודנטים לתואר ראשון: 20% הנחה (1,992 ש"ח בלבד).

3. חיילי חובה: 30% הנחה (1,743 ש"ח בלבד).

מה אורך הקורס וכיצד הוא מועבר?

הקורס מועבר כקורס דיגיטלי מוקלט לצפייה חופשית בזמנך הפנוי. הקורס כולל שישה פרקים מרכזיים באורך של כ-11 שעות ו-4 סדנאות הרחבה ללא תוספת תשלום באורך של כ-3 שעות (סה"כ כ-14 שעות וידאו).

מה קורה אחרי הקורס? מה אם יהיו לי עוד שאלות או שארצה להתייעץ?

בוגרי הקורס לא יישארו ללא מענה לשאלותיהם: המקום המרכזי לשאול שאלות ולדון הינו קבוצת הבוגרים בפייסבוק, וכל בוגר זכאי גם לשיחת הכוונה עם מתכנן פיננסי ללא עלות נוספת.

בנוסף, אנו מציעים לבוגרינו המעוניינים בכך שירות של תכנון פיננסי אישי וכן שירותי "התחלה קלה" לסיוע במימוש החומר הנלמד, הכוללים סיוע ברכישת ניירות ערך ויישום המתודולוגיה לחיסכון הפנסיוני ע"י סוכן מקצועי בעל רישיון.

חלק מהתכנים בקורס כבר מוכרים לי או לא רלוונטיים עבורי. מה אפשר לעשות?

פרט לקורס הדיגיטלי המלא ישנם מס' מיני-קורסים דיגיטליים המתבססים על פרקי הקורס המלא וסדנאות ההרחבה, אותם ניתן לרכוש בנפרד. בפרט, שני המיני-קורסים המרכזיים הם קורס תכנון ובניית תיק השקעות פרטי וקורס מיקסום התועלת מהחיסכון הפנסיוני.

במקום קורס הייתי מעדיף פגישה אישית. האם אפשר לתאם פגישה כזו?

זה בהחלט אפשרי, והתהליך נקרא תכנון פיננסי אישי. באופן טבעי העלות שלו גבוהה מעלות הקורס, אך היחס הוא אישי ומתייחס למצב הפרטני הייחודי של הלקוח.

זקוק למידע נוסף?

לחץ/י כאן להשארת פרטים ונחזור אליך בהקדם.

הרשמה לקורס

מעוניין/ת להירשם? מעוניין/ת לשוחח איתנו בנוגע לקורס (ובכלל)?

תכני הקורס הינם לצרכי הכשרה ולימוד בלבד, אינם מהווים ייעוץ או המלצה לביצוע פעולה בנייר ערך, פעילות השקעה או מסחר, או ייעוץ פנסיוני, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות/פנסיוני המתחשב בצרכיו הייחודיים של כל אדם. ט.ל.ח


 עקבו אחרינו: